Ansatte og tillitsvalgte

Sekretariat

Ingvild Endestad

Leder i FRI
Epost: ingvild@foreningenfri.no

Arne Andreas Opheim

Kommunikasjonsrådgiver
Epost: arneandreas@foreningenfri.no
Mobil: 45 88 46 00

Lin Hauglund

Sekretariatsleder
Epost: lin@foreningenfri.no
Mob: 959 78 497

Cathrine Schøne

Medlemssekretær
Epost: cathrine@foreningenfri.no

Rosa kompetanse

Synne Hall Arnøy

Avdelingsleder Rosa kompetanse,
Leder Rosa kompetanse barnehage
Epost: synne@foreningenfri.no

Hilde Enger Arntsen

Leder Rosa kompetanse skole
Epost: hilde@foreningenfri.no

Eivind Bjørkgård

Rådgiver Rosa kompetanse skole
Epost: eivind@foreningenfri.no

Mathias Holst

Leder Rosa kompetanse arbeidsliv,
Rådgiver Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: mathias@foreningenfri.no

Heidi Leona Norum

Leder Rosa kompetanse barnevern
Epost: heidi.leona@foreningenfri.no

Nanna Klingenberg

Leder Rosa kompetanse helse og sosial
Epost: nanna@foreningenfri.no

Eirik Aimar Engebregtsen

Leder Rosa kompetanse justis
Epost: eirik@foreningenfri.no

Internasjonal avdeling

Marna Eide

Leder Internasjonal avdeling
Epost: marna@foreningenfri.no

Jan Bjarne Sødal

Internasjonal rådgiver – trosbaserte organisasjoner
Epost: jbs@foreningenfri.no

Tor Kjetil Edland

Internasjonal rådgiver – Øst-Afrika
Epost: torkjetil@foreningenfri.no

Lina Tordsson

Internasjonal rådgiver – Sør-Asia
Epost: lina@foreningenfri.no

Kjønnsmangfold

Luca Dalen Espseth

Rådgiver i kjønnsmangfold
Epost: luca@foreningenfri.no